הכי חדש בעולם השיווק - 2021

עולם השיווק עובר תהפוכות כיום, משבר הקורונה הביא עמו שינויים והסתכלות אחרת על כמה שאנו ידענו וחשבנו עד היום מבחינת שיווק לעסק הקיים או החדש.זה לא הזמן לשיווק אוטמטי ולתבניות קיימות כמו שזה לא הזמן למוצרים מסורתיים, אלא כאלו שנבחנו כנותנים מענה מתאים לקהל היעד בתקופת הקורונה.

אצלנו ב – "לובי – סוכנות היעוץ לעסקים" פועלים יועצי שיווק עם נסיון רב הן בשטח והן ביעוץ בתחום ביקשנו מהם להציג מה דעתם השלב הבא בעולם השיווק העסקי ואיך נוכל רק להתפתח מהמשבר הזה ולתת לעסק כןלהצליח.

14/12/20   

shutterstock_215934253.jpg

עו''ד שי זולדן – יועץ אסטרטגי עסקי, בעלים שותף בסוכנות "הלובי"

שיווק מצליח, מתחיל מאסטרטגיה מפורטת הבוחנת את כל אפיקי השיווק הרלוונטים, המותאמים לקהל יעד, אפיקי שיווק מסורתיים ודיגטלים. השלב הבא החשוב אחרי האסטרטגיה היא דווקא הבקרה של ההצלחה השיווקית, לבדוק שוב שהתוכנית עובדת, שהלידים מגיעים מהאפיקים החדשים שנוצרו. מיטוב התוכנית השיווקית, לא פחות חשובה מהפקת הקמפיין, ועסקים נוטים לשכוח זאת ואף להתבלבל בדרך. הם משקיעים מאמץ רב וכספים רבים בהפקת קמפיין שיווקי, וכשהתוצאות לא מגיעות הם נבהלים, אבל צריך לדעת שתמיד תמיד יש פער בין תוכנית לבין שטח ויועץ טוב יודע איך מתבוננים על הקמפיין, מזהים את התועלות שלו ואת נקודות החולשה ואותם מחזקים ומתקנים. הצלחה תמיד דורשת בקרה ותיקון.

סלין עזריה: יועצת שיווקית עם ניסיון של יותר מ- 20 שנה בשיווק ובייעוץ שיווקי

סלין עזריה-  יועצת שיווקית עם נסיון של יותר מ- 20 שנה בשיווק ובייעוץ שיווקי. בעבר ניהלה מחלקות שיווק בארץ ובחו''ל.                         

"הגישה שלך – היא זו שעושה את ההבדל!
לדעתי, הגיע הזמן להרים את הראש ולבחור לקום מתקופה ישנונית יש להמשיך קדימה להרים את העשייה שלך למענך, למען משפחתך ולמען העסק שלך.
חלק זיהו הזדמנות וקידמו את העסק ויש כאלה שבחרו לשים את העסק בצד כדי להיות עם המשפחה, ילדים, הורים ויש גם כאלה שעדיין לא רואים איך ומה ניתן לעשות גם היום.
בעצם כל אחד קיבל את הקורונה כ"מכה" פחות או יותר חזקה – אין לנו אפשרות לשלוט בתוצאות אבל כן יש לנו אפשרות לשלוט במה שאנחנו עושים בדרך. מה שקובע הוא הגישה והבחירה שלך ואני מקווה שתבחרו להרים את הראש ולהתקדם. בתקופה זו יש את ההזדמנות לבנות ולקדם את האתר שלכם, סדנאות בזום, והתמקד בשיווק ברשתות חברתיות ובכך לקחת צעד נוסף אל עבר העשייה וקידום העסק." 

רות זיו- חוקרת ומרצה למינוף ופיתוח עסקים ומנהלים, בעלים שותף בסוכנות יעוץ הלובי.

בתקופה זו את בנית הקמפיין מתחילים באמונה ולאחריה פרקטיקה מדויקת. אמונה במוצר שאתם מוכרים ואמונה בקהל שלכם, שעדיין צריך את מה שיש לכם להציע. תחשבו איך אתם נדרשים להתאים את העסק לדרך שבה הקהל שלכם צריך אתכם דווקא היום. כולנו בבית, יש לנו הרבה יותר זמן לקרוא מה חדש, נמאס לנו מהר יותר ממה שקיים אצלנו ואנחנו צריכים להתחדש. לא לשכוח שהרשתות החברתיות רלוונטיות יותר מתמיד, אבל צריך להיות לנו ברור מה אתם מציעים. אם אתם חובבי גישת שיווק פה לאוזן צריך להמיר אותה לפעילות אקטיבית דיגיטלית, אנשים פחות נפגשים אבל לא מפסיקים לדבר אונליין. הפעילות הדיגיטלית שלכם צריכה להיות מסודרת, לא נשלפת, מבוססת על מתן מענה ברור לגבי אופי הפעילות בתקופת הקורונה, והחשוב מכל צריכה לשדר תקווה ושחרור מהרגע המבאס שכולנו חווים בתקופה הזו.

הכול על גיוס כספים לעמותות

בהליכי היעוץ השיווקי השונים שאנו מלווים, אנו מספקים ללקוחות שלנו, תוכנית מפורטת במספר אפיקי שיווק דיגיטלים ומסורתיים כדי שהלקוחות שלהם ירצו להמשיך ולקנות מהם גם בתקופה הזו.

 

 

 

 

 

 

 

 

אנחנו ממשיכים ללוות את ביצוע התוכנית כדי לאפשר את ההצלחה שלה את הגדלת מס' הלקוחות אצלכם בעסק.

מידע נוסף ולקביעת
פגישת יעוץ:

קיבלנו את ההודעה, ניצור קשר בהקדם!